درباره ما

راه حلی امروزی‌تر برای خرید

شرکت شیما مت کو ، متعلق به مجموعه تولیدی زرین پوشش جم، فعالیت خود را در سال 1397 آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از فناوری روز دنیا اقدام به تولید کفپوش خودرو در بالاترین سطح از کیفیت کرده است.

نکته ای که کفپوش شرکت شیما مت کو  را از انواع کفپوش های داخلی و وارداتی متمایز می کند، سه لایه ای بودن آن می باشد. لایه زیرین از جنس پارچه، لایه میانی از جنس فوم پلی اتیلن و لایه فوقانی آن از چرم مصنوعی می باشد. ترکیب این سه لایه چنان جلوه و زیبایی به خودرو می بخشد که نظر هر بیننده ای را به خود جلب خواهد کرد.

در همین مدتِ کوتاهِ فعالیتِ این شرکت، مقبولیت کفپوش های آن در بازارهای داخلی و صادراتی به قدری چشمگیر بوده است که هم اکنون تولید ماهانه ی آن به بیش از 10 هزار دست کفپوش رسیده است.

این شرکت قادر است برای بیش از 65 مدل خودروی داخلی و خارجی، کفپوش های سه لایه ی خود را در رنگ های مختلف تولید کند.

با راه اندازی فروشگاه اینترنتی کفپوش های شرکت شیما مت کو ، محصولاتمان تنها چند قدم با شما فاصله خواهد داشت.

سخن مدیر عامل

از روزی که ایده ی تولید کفپوش خودرو با لایه ی فوقانی چرم مصنوعی در هیئت مدیره مجموعه تولیدی زرین پوشش جم مطرح شد و تا به امروز که این ایده جامع عمل به خود گرفت، زمان زیادی نمی گذرد. اما در همین زمان کوتاه با روشی پویا و مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا، محصولاتمان را نه تنها در بازار داخل، بلکه در بازارهای منطقه نیز عرضه کرده ایم.

پیشرو بودن مشکلات خاص خود را دارد ، اما باور داریم موفقیت فقط با توکل به خدا و تلاش بی وقفه بدست خواهد آمد.

توجه داشته باشید که 100033123 تنها شماره‌ای است که شیما مت کو از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان شیما مت کو ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام شیما مت کو است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@shimamatco.com اطلاع دهید. همچنین 100033123 ، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه شیما مت کو را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود دارد .